Untitled Document
  Home > Další služby > Elektronické zabezpečovací systémy
 

Elektronické zabezpečovací systémy
 
Pro Vaše potřeby zpracujeme bezpečnostní posouzení, návrh řešení pomocí technických prostředků, návrh po schválení zrealizujeme, po uvedení do provozu převezmeme záruční i pozáruční servis. Veškeré komponenty používané pro realizaci elektronických zabezpečovacích systémů jsou produktem renomovaných firem a zajišťují vysokou spolehlivost a dlouhodobou funkčnost systémů.

Všechny dále popisované systémy je možné používat samostatně nebo je kombinovat a vytvářet komplexní struktury s maximální účinností a užitnou hodnotou

 


 

 
Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS)
 

Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS) slouží k ochraně osob, majetku a prostor před trestnou činností. Námi používané komponenty svými technickými parametry a cenou pokrývají celou škálu potřeb klientů – od bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří až po velké komplexy budov a areály. Systémy EZS je možné realizovat v drátové i bezdrátové variantě.

Charakteristika komponentů EZS

[více info]

 
Střežící a záznamové videosystémy
 
Střežící a záznamové videosystémy (kamerový systém, průmyslová televize) - zajišťují monitorování vybraných prostorů pomocí kamer. Obraz získaný jednotlivými kamerami je dále zpracováván a distribuován do dalších zařízení. Tyto systémy je možné vhodně kombinovat se systémy EZS a dosáhnout tak maximálního účinku.

Charakteristika komponentů EZS

[více info]

 
         
 
Elektronický zabezpečovací systém PITBUL
 

Systém je vhodný pro zabezpečení objektů, jako jsou např. byty, chaty, rodinné domy, garáže, prodejny, sklady apod. proti násilnému vniknutí nebo proti požáru. Systém využívá všech dosud získaných poznatků v oboru zabezpečovací techniky a z různých konstrukcí používaných pro tyto účely využívá to nejvhodnější.

Ústředna systému je kompaktní zařízení v elegantním provedení, které lze umístit kdekoli ve střeženém prostoru.
Ústředna je napájena ze sítě 230V a obsahuje ...

Další informace o systému


[více info]

 
Elektronický
tísňový systém DANIUS

 

Systém je určen pro přenos stavu tísně u zdravotně handicapovaných osob a seniorů na mobilní telefon osob blízkých nebo pult centralizované ochrany. Systém Danius v sobě spojuje základní vlastnosti mobilních telefonů, bezpečnostních systémů a poplachových hlásičů. Zařízení se vyznačuje jednoduchým ovládáním a velice snadnou základní instalací. Díky dostatečně dimenzovanému záložnímu akumulátoru je systém vhodný i do míst s častými výpadky napájení. Pro jednoduchost instalace je velice snadné zařízení přemísťovat (např. při letních či víkendových pobytech na chatách či chalupách).

Základní funkce systému

[více info]

 
         
 
Videosystém HAWK
 

Systém je určen pro sledování chráněného prostoru kamerami, zaznamenání obrazu kamer a přenos reálného videosignálu i záznamu prostřednictvím internetu na kterýkoli počítač a pro spolupráci se systémem PITBUL a DANIUS. Systém HAWK lze připojit na PCO a ve spolupráci se systémem PITBUL a DANIUS lze tak zajistit komplexní ochranu objektu nebo osob, uživatel může využít systému HAWK samostatně pro dálkové sledování objektu z libovolného místa s připojením k internetu.
Videosystém HAWK se skládá v principu z kamer, které jsou umístěny uvnitř nebo vně střeženého objektu a záznamového a přenosového zařízení – videorekordéru. Systém HAWK je k dispozici ve dvou variantách HAWK 4 a HAWK 16 (typové označení určuje maximální počet připojitelných kamer).


Další informace o systému


[více info]

     
   
 

Nově od OBS Korbel, s.r.o.

MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK

15.000,- Kč
 
[více info]   
 
 
  Další novinky
   
Rychlá navigace
 
Úvodní stránka
Bezpečnostní služby
Pult centralizované ochrany (PCO)
Fyzická ostraha objektů
Elektronické zabezpeč. systémy
Úklidové služby
Zimní údržba komunikací
Údržba zeleně
Kariéra
Kontakty
Mapa stránek
OBS Korbel, s.r.o.        
  IČO: 26028905, DIČ: CZ26028905   e-mail: info@korbel-obs.cz   Bankovní spojení:
  Za Nádražím 1083, 397 01 Písek   web: www.korbel-obs.cz Oberbank AG, filiálka Písek
  Telefon: +420 382 265 668   Zapsaná v obchodním rejstříku, č.ú.: 7300000442/8040
  Mobil: +420 608 350 083
  vedeném Krajským soudem  
  Fax: +420 382 266 495   v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 10084 najít firmu na mapy.cz
           

www.korbel-obs.cz www.obs-korbel.czwww.uklid-pisek.cz
2010 - 2017 Copyright © OBS Korbel, s.r.o. - OCHRANNÁ A BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA Písek
Design 2010 - 2017 © Reklamní agentura a tiskárna Písek - tel. 777866333 www.tiskpisek.cz